Google Alışverişe El Atıyor

İnternet dünyasının devlerinden Google, yeni bir mobil servisini duyurdu. Shopper adı verilen bu servis ile alışveriş dünyasının nabzını tutabileceksiniz.Arama devi Google, yepyeni bir mobil servisini duyurdu. Adı Google Shopper olan bu servis alışveriş tutkunları için düşünülmüş bir mobil uygulama. Uygulamayı kullananlar istedikleri ürünleri sadece kelimeler ile değil resim, barkod ve hatta ses yolu ile bile arama yapıp ulaşabilecek. Önceden aradığınız ve incelediğiniz ürünlere çevrimdışı mod sayesinde anında tekrar ulaşabileceğiniz bu servisi buradan  deneyebilir ve hakkında bilgi alabilirsiniz.

Google Android işletim sistemi kullanan telefonlar için geliştirdiği yazılım ile alışverişlerde büyük kolaylıklar sağlayacağa benziyor. Google Shopper ismindeki bu uygulama sayesinde beğendiğiniz bir ürünün barkodunu yada ürün kapağının fotoğrafını çekerek anında ürünün üreticisi, farklı mağazalardaki fiyatları ve kullanıcı yorumları gibi bir çok kullanışlı bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede alışveriş esnasında aklınıza takılan sorulardan bir anda kurtulabilirsiniz.

İnce eleyip sık dokuyan kullanıcıları rahatlatacak olan Google Shopper, ilk bakışta Goggles‘i andırmıyor değil. Google, uygulamanın farklı platformlar için çıkıp çıkmayacağı konusunda ise bir açıklama yapmış değil.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=du_G_xJw8WA[/youtube]

Cevap bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site Altkısım