Havaalanı transferinde yepyeni bir soluk

Şu anda sadece Istanbul için servis veren çok yakında Türkiye’nin pek çok ilinde servis verecek olan site; otel, tren garı, otobüs terminali, cruise limanı, hava limanı, özel adres gibi çeşitli lokasyonlardan yine benzer lokasyonlara transfer servisi vererek dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. Online rezervasyon adımlarında her detay düşünüldü. Kullanıcıya hızlı, kolay, güvenli rezervasyon imkanı sunuldu. Siteye giren ziyaretçi trasnferi ile ilgili detayları girip rezervasyonunu yaptığında tercihlerine göre fiyatlandırılıp son adımda ödemesini de yapıp onaylanmış biletini alıp güvenle transferinin yapılacağından emin şekilde siteden ayrılıyor.

Elbette iş internette bitmiyor. Misafir, internet rezervasyonu sonrasında transfer için belirtilen alış noktasından bırakılış noktasına kadar olan süreçte de üst düzey bir servis alıyor. Müşteri memnuniyetini elektronik ortamda alıp, yeni müşteriler ile paylaşıyoruz.

Seyahat acenteleri için özel bir bölümü de olan serviste acentelere özel fiyatlandirma secenekleri ile acente müşterilerine de acentelere özel acente logoları ile özel servis de verilebilmekte.

Bu eşsiz deneyimi sizlere de tavsiye ederiz.

http://www.mytransferturkey.com

Cevap bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site Altkısım